Оригінальні шаблони для онлайн-комерції

Сьогодні ми поговоримо про найактуальніші шаблони Joomla, які можна використовувати в якості основи для розробки багатоцільового Інтернет-магазину. Почнемо з шаблону JB Blankoshop. Цей проект студії веб-дизайну JoomlaBamboo виконаний в мінімалістичному стилі. В ньому активно були використані можливості Virtuemart. В основі макету – платформа нового покоління JB Blanko. Завдяки цьому шаблону створення інтернет магазину не викличе у вас ніяких труднощів.

JB Blankoshop зовсім не перевантажений величезною кількістю функцій, проте склад збірки поповнив компонент K2. Шаблон підтримує будь-які браузери і коректно функціонує на будь-яких, навіть самих сучасних планшетах і смартфонах. Коди шаблону максимально оптимізовані для успішного просування майбутнього сайту.

Ще один якісний продукт – JB Ignite. Він вдало поєднав в собі календар JCAL Pro і компонент, призначений для електронних продажів, Hikashop. Завдяки використанню цього шаблону без особливих труднощів можна створити онлайн-магазин, блог або журнал з максимально адаптивним дизайном. Зручний і доступний шаблон онлайн-магазину разом із календарем дає можливість з легкістю налагодити систему інтернет-продажу, наприклад, сезонними товарами. Також в JB Ignite реалізована можливість ведення блогу чи особистого онлайн-журналу. В шаблоні будуть виглядати стильно і елегантно не тільки новини або актуальна інформація, але і різноманітні групи товарів. JB Ignite з новим, адаптивним свіжим дизайном зможе якісно змінити рівень вашого веб-ресурсу.

Студія IceTheme презентувала черговий високоякісний шаблон під назвою IT TheStore 4, який бездоганно підтримує компоненти JoomShopping і VirtueMart. Макет сайту був розроблений з урахуванням всіх потреб сучасних веб-майстрів. Ексклюзивно для цих цілей розробники випустили два абсолютно нових розширення IceVmZoom і IceVmCategories, а також модифіковані модулі: IceVmCart, IceAccordion, IceCarousel, які максимально коректно функціонують в поєднанні з VirtueMart. До речі, одне з нових розширень дозволяє переглядати фотографії товарів.

Комментировать статью:

blog comments powered by Disqus
Translate
Russian English French German Italian Portuguese Spanish
Latest SocButtons
Latest SocComments
Latest Socshare